Do každého dětského pokojíčku

Máte doma malého fotbalistu? Pak v jeho pokoji rozhodně nesmí chybět decentní leč velice praktický a sympatický prvek v podobě sedacího vaku fotbalového míče.
Tento typ sedacího pytle se však hodí i do dalších dětských pokojíčků nehledě na to, že například váš potomek není náruživý fotbalista. S klidným svědomím jej můžete věnovat každému malému divochu, kluci se také rádi válejí, sedí nebo dělají neplechu a právě tento pytel je k tomu ideální.

bean bag

V dětském pokojíčku bude představovat velice příjemný prvek na pohled, protože je originálně vyšitý do podoby fotbalového míče, ale bude i praktickou součástí, protože se na něho může kdokoliv kdykoliv posadit a to i v případě, že dětem přijde návštěva nebo v domácnosti budete potřebovat židli navíc.

  • I mezi děvčaty se jistě najdou milovnice kopané. Není nikde psané, že je to sport jenom pro kluky i některá děvčata k tomuto sportu přilnou srdcem a fyzickou kondicí.
  • Často se najdou fanoušci tohoto sportu i mezi staršími teenagery nebo dokonce dospělými, proto je plnohodnotnou součástí každé domácnosti. Své využití jistě najde i v domácnostech, kde jsou i dospělí fanoušky tohoto sportu.

fotbalový míč

Je odolný, praktický a sympatický na pohled

Příjemné a pohodlné sezení u fandění nebo jen tak přes den. Má sice průměr jen 90 cm, což může být zavádějící, protože si na něho velice pohodlně sedne dítě i dospělý. Díky tomu může každý sledovat zápas velice pohodlně a dokonce i stylově. V neposlední řadě musíme zmínit také jeho praktickou a údržbovou stránku, protože má spoustu kladných vlastností. Například při fandění, když vyskočíte se slovy „góooool“, a rozlijete nějaké pití nebo se vám vysypou brambůrky, tak z potahové látky jsou veškeré nečistoty lehce setřít pouze navlhčeným hadrem. Po špíně nezůstane ani památka a můžete se naplno opět věnovat podpoře vašeho milovaného týmu. Výplň je řešená EPS kuličkami o vysoké hustotě. Snadno se přizpůsobí našemu tělu a sezení je díky tomu opravdu příjemné a pohodlné.

Posted in <a href="https://www.usiscr.cz/zbozi/" rel="category tag">Zboží</a>