Americká hypotéka bez registrů a bez dokládání příjmů

Jistě jste tento název již párkrát někde na internetu zaregistrovali. Jedná se o nejvyhledávanější slovní spojení za poslední roky. Jenomže ve skutečnosti je to trochu jinak. Americká hypotéka bez registrů nebo dokládání příjmů je totiž podnikatelský úvěr, takže si jej nemůže sjednat úplně každý. Nejedná se o spotřebitelský úvěr pro běžné občany, například na vybavení domácností nebo rekonstrukci. V tomto případě budeme mluvit čistě jenom o podnikatelském úvěru, čili o penězích, které se vloží do rukou podnikatelů, aby s nimi mohli financovat potřeby ve své firmě.

trh

Podnikatelský úvěr za velmi výhodných podmínek

Už jste se setkali v bance s odmítnutím? V tom případě jistě víte, jaké to je, když vás odmítnou a odcházíte jako zpráskaný pes a říkáte si, že nevíte co s tím. Nejčastěji to bývá z důvodu špatných registrů. Nezkoušíte banky a rovnou si chcete sjednat úvěr jinde? V tom případě je právě tato možnost tou nejlepší – naprosto ideální. Celé vyřízení je totiž snadné a velice rychlé, takže peníze můžete mít i do 24 hodin.

  1. Největší výhody tohoto úvěru:
  2. Největší výhodou je, že se tolerují registry. Nevadí záznamy, takže není problém, abyste úvěr získali i v případě, že máte nějaký záznam. Většinou se jedná o staré informace, například o opožděné platby, nezaplacené staré faktury nebo další nesrovnalosti. Na nynější schopnost podnikatele splácet většinou nemají žádný vliv.
  3. Další velkou výhodou je, že se úvěry poskytují i v případě, že máte nízké daňové přiznání. Pokud jste se obávali, že půjčku z tohoto důvodu nezískáte, pak už se obávat nemusíte.
  4. Samozřejmostí je dlouhá doba splácení až na 30 let.
  5. Žádné dokládání příjmů – půjčka je bezúčelná.

přestávka

  1. Podmínky:

Musíte samozřejmě ručit nemovitostí. Do zástavy se běžně dávají domy, byty, pozemky, haly, komerční budovy, administrativní objekty a spoustu dalšího. Další podmínkou je, jelikož se jedná o podnikatelský úvěr, že peníze použijete do svého podnikání. Splacení dluhů, vyplacení se z exekucí, nedoplatky na OSSZ, VZP, vyplacení mezd, starších faktur, úhrad pojištění, ale můžete také nakoupit majetek a spoustu dalšího. Vše se musí týkat firemních potřeb.

Posted in <a href="https://www.usiscr.cz/penize/" rel="category tag">Peníze</a>