Založení s.r.o. a a.s.

Založíme pro vás společnost s ručením omezeným nebo i akciovou společnost.

a) Jistě se ptáte, jak dlouho celý proces založení společnosti trvá, tak si tuto otázku nyní zodpovíme.
firemní budova.jpg

Společnost s ručením omezeným, kterou znáte pod zkratkou s.r.o., může být jako nová zapsána do obchodního a živnostenského rejstříku do 5 pracovních dnů. Do 5 pracovních dní to platí v případě, že zakládáte novou firmu. Dny se počítají od té doby, kdy je nám doručena dokumentace s ověřenými podpisy a zaplacena celková faktura. Zapsání do živnostenského a obchodního rejstříku tedy netrvá extrémně dlouhou dobu.

b) Jak založit a.s.?

Záleží vždy na konkrétním jedinci a dané situaci. Zakládání akciové společnosti je už o něco složitější než zakládání společnosti s ručením omezeným. Je potřeba brát v potaz jisté potřeby a priority klienta. Vyžaduje to více informací a může se to lišit i individuálními potřebami.
bílý hrneček.jpg

Společnost s ručením omezeným

Chcete být hrdým majitelem společnosti s ručením omezeným? Mít za názvem své firmy zkratku s.r.o.? Kolik financí k tomu potřebujete? Pouze jednu jedinou korunu. Nepotřebujete miliony a otevřou se vám dveře neomezených možností.

Ovšem založení takovéto společnosti vyžaduje mnoho různého vyřizování, náročného papírování a také spoustu času, který zbytečně strávíte na úřadech, po různých institucích a také schůzkami s obchodními partnery. Je nezbytná příprava dokumentace, musíte vědět, co máte znát, co potřebujete, co musíte mít. Čekají vás návštěvy úřadů. Měli byste znát i právní terminologii a jisté předpisy s tímto tématem spojené. Založení společnosti už nemusí zůstat jenom na vašich bedrech. Přenechejte tyto starosti zkušeným odborníkům, kteří znají veškeré náležitosti a postupy, a snadno se dopracujeme během krátké doby k úspěchu. Založíme vám společnost na dálku. Budeme k tomu potřebovat pouze jednu schůzku s vámi ve vašem sídle firmy. Založení firmy je pro nás jednoduchou záležitostí.

Posted in <a href="https://www.usiscr.cz/firmy/" rel="category tag">Firmy</a>