Kam vyrazit po České republice


Spoustu lidí se vzhledem k situaci rozhodlo letos nevycestovat za hranice a objevovat krásy naší země. Možná budete překvapeni, kolik nádherných míst se v České republice nachází. Výhodou oproti dovolené v zahraničí je to, že dovolená u nás vás vyjde mnohdy daleko levněji. Ušetříte tedy spoustu peněz a jistě si užijete spoustu zábavy. Která místa tedy rozhodně stojí za to vidět?

Krásy Českého Švýcarska

Národní park České Švýcarsko patří k nejnavštěvovanějším místům naší země a není se čemu divit. Úchvatná příroda a dechberoucí kamenné útvary tyčící se vysoko nad vaší hlavou tvoří dokonalou nezapomenutelnou atmosféru. Ubytovat se můžete v některém z hotelů, jejichž nabídka je zde opravdu široká. Pokud chcete svou dovolenou ozvláštnit a být přírodě ještě blíž, pak zvolte ubytování v kempu, kde můžete spát ve stanu. Ráno se pak můžete těšit na čerstvé pečivo a kávu z místního stánku a užít si nezapomenutelnou snídani přímo uprostřed lesa.

krajina na Jižní Moravě

Proslulá Jižní Morava

Tato část republiky se rovněž řadí mezi turisty hojně navštěvované místo. Jižní Morava láká především svou nádhernou krajinou, která vytváří přenádherná scenérie, dále skvělým jídlem a v neposlední řadě výborným vínem. K vidění je zde spoustu míst, rozhodně byste měli navštívit Lednicko-valtický areál a dále například Svatý kopeček v Mikulově, ze kterého je přenádherný výhled. Jestliže budete hledat ubytování Mikulov a okolí Mikulov.galant, můžete nalézt spoustu hotelů a penziónů, takže si jistě vyberete i v hlavní sezóně.

hlavní město praha

Praha

Tento tip se zpočátku může zdát jako neoriginální a ohraný, ale opak je pravdou. Naše hlavní město skrývá spoustu nádherných míst, které rozhodně stojí za to vidět. Kromě hlavních turistických atrakcí, které již téměr každý z nás viděl, je zde nepřeberné množství další věcí. Lze zmínit například Valdštejnskou zahradu, která se skrývá v samém srdci Prahy.

Posted in <a href="https://www.usiscr.cz/firmy/" rel="category tag">Firmy</a>