Ušetřete tahání tašek

Tašky s těžkým nákupem několika litrů sladkého pití a různých limonád, to je přesný obrázek mnoha Čechů. Po práci jdeme nakoupit, během toho samozřejmě polovinu zapomeneme, a poté taháme několik litrů vody. Jak si ušetřit čas a peníze a nemuset za pár let na operaci s kýlou? Pravděpodobně se to bude zdát jako jeden velký nesplnitelný sen, ale dá se to zařídit hned několik způsoby, které vám navíc ušetří. Nejedná se navíc o nic náročného, co byste nezvládli.

nápoje s limetkami

            Sodastream vás vyjde přibližně na 1000 korun, samozřejmě si později můžete připlácet i za lahve. K tomu dokupujete pouze bomby a příchutě, pokud vůbec. Bomba vám nějakou dobu vydrží, samozřejmě je ale poté třeba ji vyměnit. Příchutě nutné nejsou, ale pokud toužíte po sladkém, jistě se dají použít. Sodastream díky bombě vytvoří z normální vody vodu perlivou a kromě začátečního seznámení vám nikdy jeho příprava nebude dělat problémy. Navíc se dá smíchat se šťávou.
soda stream

            A právě šťáva patří mezi další možnosti. Proč nezkoušet koupit jeden sirup, který má půl litru, a následně jej smíchávat s vodou? Nebo si jej dokonce můžete sami vyrobit, což je mnohem zdravější varianta. Nemusíte se tahat s žádným sladkým pitím, jelikož vám stačí toto.

            Nejlepším způsobem je ale začít pít samotnou vodu, nebo vodu s citronem, případně s mátou a limetkou. Nejen, že v létě vás taková voda s ovocem osvěží mnohem více, než sladké pití, ale také se z obchodu taháte pouze s jedním či dvěma citróny, které nakrájíte a smícháte s vodou.

            A jelikož zde máte hned tři tipy, můžete je střídat místo střídání značek limonád. Vaše tělo vám bude vděčné za to, že jej neplníte tunami cukru, ale také vás nikdy žádný druh neomrzí, jelikož si jej můžete kdykoliv vystřídat. Šťávy mohou vydržet poměrně dlouho, tudíž můžete zkusit nakoupit dvě příchutě. Některé navíc chutnají ještě lépe, než Fanta či Sprite.

Posted in <a href="https://www.usiscr.cz/zbozi/" rel="category tag">Zboží</a>