Záznam v registru už vám potíže dělat nemusí

Trápí vás záznam v registru? Takové trápení lidé prožívají zpravidla ve chvíli, kdy si potřebují sjednat hypotéku. V klasickém bankovním domě něco takového není možné. Jakmile vyjde najevo, že máte potíže s registry, tak vás personál rychle vyprovodí. A bankovní půjčky jsou vám zapovězeny do doby, než zápis z registru zmizí. A ani trochu nezáleží na tom, jak moc je závažný, a zda je naopak naprosto zanedbatelný.peněženka ve svěráku.jpg
U nebankovních hypoték takové potíže nebývají. Lidé se zanedbatelným záznamem v registru zde získají půjčku snadno. Ovšem do nebankovních domů se ještě nedávno lidé báli chodit. Proč? Kvůli obavám z podvodu, z nebezpečně nastavených podmínek, které by je mohly připravit o veškerý majetek.
Takové obavy už dnes nemají žádné opodstatnění. Díky zákonu o poskytování úvěrů z konce loňského roku zmizela z finančního trhu většina bývalých nebankovních společností. Tedy těch, které nedokázaly dostát současným přísným podmínkám pro poskytovatele úvěrů, nad jejichž dodržováním bdí česká národní banka. Jednoduše řečeno, úvěrový trh je dnes pro spotřebitele naprosto bezpečný a není zde nejmenší důvod, proč byste se nebankovních půjček měli obávat více než těch, co si sjednáte v bance.lidé procházející kolem skleněných budov.jpg
Jestliže na bankovní úvěr kvůli záznamu v registru nedosáhnete, neváhejte a sjednejte si nebankovní hypotéku bez registru fahd.cz.
Její velkou předností je především to, že k jejímu poskytnutí nemusí být váš bankovní či nebankovní registr zcela bez poskvrny. Drobné prohřešky je možné tolerovat a i nad těmi většími je možné přivřít oko. Jde především o to, aby vaše bonita byla dostatečná pro splácení úvěru, a o to, aby vám záznamy nepřekážely ve splácení. Pokud se tedy jedná jen o „formality“, které na vaši schopnost splácet nemají žádný vliv, můžete si být jisti tím, že díky úvěru bez registru budete mít brzy peníze v kapse.

Posted in <a href="https://www.usiscr.cz/penize/" rel="category tag">Peníze</a>