Starožitná postel

Vždy jste snili o tom, že si budete žít jako na zámku? Mnohé pohádky sledované v dětství vám vytvořily ucelený pohled na to, jak by vás život měl vypadat? Velké komnaty, vznešený mohutný nábytek, přepych. Přesně tak si představujete své vysněné bydlení? Váš dům možná nevypadá jako zámek, ale vaše ložnice by mohla.

zámek zámecká zahrada

Zařiďte svou ložnici v honosném zámeckém stylu. Každé ráno se budete probouzet s pocitem, že se splnily všechny vaše dětské sny. A přitom stačí tak málo. Místnost vypadá tak, jako její dominantní prvek. A dominantním prvkem ložnice zpravidla bývá velká manželská postel.

Starožitná postel od prodejce Svět pokladů je dokonalou replikou postelí, které skutečně sloužily ke svému účelu v dobách minulých. A co je na dobovém nábytku opravdu lákavé? Že se jedná o kvalitně vyrobené kusy, které vydrží opravdu dlouhou, jelikož jsou vyráběny poctivě a dle tradičních technologií.

postel snídaně

Postel se nehodí jen do domácností, ale dokonale doplní historicky zaměřený styl ubytování. Představte si, jak se budou vaši hosté tvářit a rádi vracet, pokud je ubytujete v pokojích, v nichž naleznou dlouho vyhledávaný pocit luxusu a výjimečnosti. Starožitné postele můžete obohatit o baldachýn, který lze barevně kombinovat právě k okolnímu interiéru, tudíž může být každý z pokojů originálně zařízen. U ubytovacích zařízení hraje velkou roli při jejich výběru samozřejmě poloha, kterou však jen těžko ovlivníte. Dále se však potencionální klienti zaměřují na jeho podobu a specifický styl. Nechtějí zažívat to, co mají doma. Chtějí zážitky, na které budou moci vzpomínat.

Není důležité to, co nemáte, ale to, co můžete mít. Pokud je vaším snem žít na zámku, splňte si jej alespoň do té podoby, do které je to reálně možné. Velké množství našich snů z dětství si splnit nemůžeme nebo jsme se o to dosud nepokusili. Velkou zámeckou postel však můžete mít i vy.

Posted in <a href="https://www.usiscr.cz/zbozi/" rel="category tag">Zboží</a>