Tričko bez potisku si můžete dozdobit sami

Obarvení

Tričko bez potisku Armytrika.cz bílé barvy je univerzální oblečení pro mnoho různých příležitostí, zejména pro volný čas, sportovní aktivity, cestování atp. Trička se pochopitelně prodávají nejen v barvě bílé, ale v mnoha dalších barevných odstínech, ale poptáváte-li například trička fialovomodrá, modrozelená, anebo několik odstínů žluté a oranžové barvy, není tak snadné nalézt všechna taková trička v jednom obchodě, abyste si tu vybrali třeba deset duhových barev najednou.

malba na tričku

Naštěstí existují speciální barvy na textil, a zejména na čistou bavlnu, které lze aplikovat i v domácnosti. Obvykle se textilie barví tak, že se ponoří do vroucí vody a ponechá jistý čas louhovat. Můžete si pak vytvořit barvy podle svého uvážení, doslova „na míru“.

Batika

Jistou možností obarvení textilu je i batikování. Tímto způsobem lze vytvářet nepřeberné počty různých vzorů a můžete se na toto téma inspirovat i na Internetu. Batikované triko mohou oblékat ženy, muži i děti a je to stále jeden z prvků, který nikdy nevyšel z módy.

dívka v tričku

Vlastní potisk

Tričko lze nechat i potisknout na zakázku rozmanitými tématy, které si navrhnete sami, ale to není zdaleka jediný způsob, jak opatřit na textil nějaké nápisy, obrázky či loga. Existují také barvy na textil pro ruční malbu, a jste-li alespoň trochu talentovaní malíři, bílé tričko bez potisku poslouží jako perfektní předloha podobně, jako pro malíře bílé plátno nebo papírová čtvrtka.

delfín na tričku

Pamatujte, že bavlněná trička s krátkým či s dlouhým rukávem a s potiskem navrženým v některých obchodech mohou být okoukaná a někdy dokonce až trapná, ale váš vlastní originální potisk či malba může tomuto oděvu vtisknout neočekávané a velmi atraktivní téma. Lidé jsou ve své duši velmi zvídaví a mají rádi nové nápady a pestrost, nikoli uniformitu a životní styl, který jim nalinkuje někdo jiný, byť se tváří, že je „IN“.

Posted in <a href="https://www.usiscr.cz/firmy/" rel="category tag">Firmy</a>