Pronajměte si sídlo firmy v Praze

Zvažujete založení společnosti? Krom klasického papírování, kterému se nejspíš nevyhnete a vše potřebné jako registraci, formu živnosti, společnosti a spousty dalšího si budete muset jako budoucí majitel, případně CEO, COO, prostě vyběhat. Níže naleznete jednu důležitou věc, dá se říci prerekvizitu, než se vydáte směrem k příslušným úřadům. U každé společnosti určitě očekáváte, že bude mít nějaké pronájem sídla firmy Praha. To si můžete přihlásit prakticky kdekoliv, nicméně v souvislosti s tím souvisí i povinnost toto sídlo mít podle ZÁKONA O DPH Č. 235/2004SB. § 4, ODST. 1, PÍSM. I.

sídlo firmy

V reálu to znamená, že sídlo může být kdekoli v České republice, bez ohledu na to, kde své podnikání reálně provozujete. A co kancelář? I když to většinou nebývá vysněná návštěva minimálně pro jednání s finančním a živnostenským úřadem byste měli mít zajištěn přístup do kanceláře. Společnost Companies & offices vám tento základ jednoduše zařídí. Nahlásíte si sídlo firmy, pronajmete kancelář třeba v Praze nebo v Brně, kde to máte k úřadům, ale i zákazníkům jednoduše blíž. Jednotlivé hlavní výhody poskytovaných služeb jsou například: Adresa sídla pro registraci do veřejných rejstříků, označení prostor. Vaši zákazníci rovnou uvidí, že vaše firma skutečně na daném sídle „bydlí“, nebo lépe sídlí. Wifi připojení je dneska už standard a nechybí ani ve vámi využívaných kancelářích. Správu příchozí korespondence a sídlo V Praze i v Brně jsme již zmínili.

profi kancelář

Vyžijte nezávaznou poptávku a sdělte nám všechny vaše požadavky, nebo mrkněte na ceník, který je stejně jednoduchý, jako řešení samotné, a odvíjí se od délky pronájmu a frekvence fakturace, měsíční, roční, tříleté, a také od zvolené varianty: Comfort nebo Exclusive. Jo a vlastně nejlepší je podívat se přímo na fotogalerii nabízených prostor a nechat se inspirovat.

Posted in <a href="https://www.usiscr.cz/firmy/" rel="category tag">Firmy</a>