Krejčovská panna nastavitelná

Šaty dělaj člověka a každý se rád hezky, vkusně a pohodlně obléká. Švadlenka je staré řemeslo, které bohužel pod náporem sériové výroby a levně dováženého textilu téměř vymizelo. Dnes se však éra krejčovství znovu vrací. A každá švadlenka potřebuje ke své činnosti krejčovskou pannu. Ať už jsou vaše šicí dovednosti čistě na domácí úrovni, nebo se šití věnujete profesionálně, nastavitelnou krejčovskou pannu od textilního internetového obchodu Prima obchod jistě oceníte.

šicí stroj

Nastavitelná krejčovská panna je výhodná oproti jiným krejčovským pannám v tom, že si na jednotlivých částech můžete nastavit individuální míry. Velikost je korigována pomocí výstupních koleček, se kterými se velmi snadno naučí manipulovat každý. Šití šatů na míru ještě nikdy nebylo tak snadné. Ať už šijete oděv pro vysokou modelku nebo sousedku, která do výšky příliš nenarostla, s naší nastavitelnou krejčovskou pannou to perfektně zvládnete.

Krejčovské panny se nabízejí ve dvou variantách, a to buď s kovovým, nebo dřevěným podstavcem. Výběr je zcela na vás a vašich preferencích. Dále si můžete vybrat barevné provedení, které se prodává nejčastěji s bílým nebo černým potahem. Potah však můžete dokoupit i zvlášť a měnit tak povrch krejčovské panny podle vlastní nálady, barvy látky, používané k šití oblečení, či okolního vybavení. Víme totiž, že krejčovská panna se stává důležitým doplňkem módního salonu, a je proto nutné, aby svým vzezřením doplnila designový interiér.

modní molo

Krejčovská panna je určena nejen k aranžování různých látek a kusů oblečení, ale především k samotnému šití. Proto je vyrobena tak, aby splňovala i ty nejpřísnější kritéria. Je odolná a zároveň lehká pro její pohodlné přesouvání a manipulaci s ní.

Krejčovská panna se hodí také pro profesionální návrháře oděvů. K navržení oblečení, které vás bude reprezentovat na módním molu, jsou potřeba ty nejkvalitnější pomůcky. Takovou je i naše nastavitelná krejčovská panna.

Posted in <a href="https://www.usiscr.cz/zbozi/" rel="category tag">Zboží</a>