Cyklo dres jako součást výbavy na kolo

Na kole jezdí v České republice zhruba 36 % obyvatel. Je to jedna z nejoblíbenějších forem sportu a rekreace prakticky ve všech ročních obdobích kromě zimy. Ať už vyjedete pouze do města, okolo přehrady nebo na nějakou delší vyjížďku, je potřeba mít to správné cyklistické vybavení. Pořádné kolo, které je v dobrém stavu je samozřejmostí. To že kolo musí mít odrazky na všech důležitých místech a funkční brzdy snad nemusíme ani připomínat. Další součástí povinné výbavy je přilba, kterou by měl každý správný cyklista mít. A poté už to jsou drobnosti, které jsou ale také důležité. Řeč je tady například o láhvi na pití, cyklistických rukavicích, brýlích nebo pohodlném oblečení.

Cyklista

Dobře padnoucí cyklo dres je základní výbavou každého správného cyklisty. Cyklo dresy Silvini jsou přesně tím kouskem oblečení, které každou projížďku na kole udělají ještě lepší, a to hlavně díky tomu, že se v nich budete cítit skvěle. Jsou vyrobeny z prodyšného a rychleschnoucího materiálu, mají jedinečný a originální vzhled, odvádí pot a nebrání v pohybu. Tyto cyklo dresy je možné pořídit jak s dlouhým, tak s krátkým rukávem, přes hlavu nebo na zips. Na zadní straně mají kapsy na schování drobností. Na své si přijdou muži i ženy, ať už ve výběru barvy nebo velikosti. Díky elastickému materiálu, ze kterého jsou cyklo dresy vyrobeny, padnou na každý typ postavy.

Pánský cyklodres Silvini

Cyklo dres je vhodné doplnit cyklo kalhoty nebo kraťasy, které zajistí pohodlné sezení a zabrání zamotání jakémukoliv zamotání látky do špic. Většinou tyto kalhoty taktéž odvádějí vlhkost a dá se do nich vložit vložka pro pohodlnější sezení na sedátku jízdního kola. O nic míň pozornosti bychom taky neměli věnovat botám. Ty by měli být pohodlné a určené přímo k jízdě na kolo, aby nám usnadnili šlapání a neboleli nás z nich nohy.

Se správnou výbavou je radost z jízdy na kole ještě daleko větší!

Posted in <a href="https://www.usiscr.cz/zbozi/" rel="category tag">Zboží</a>