Potěšit a udělat radost

Podle řady průzkumů jsou muži především praktičtí a nepotrpí si na žádné výmysly. Uděláte jim radost v podstatě i maličkostí, která se jim bude hodit do běžného života a u srdce je bude hřát zejména to, že jste si vůbec vzpomněli.
Zapomeňte ale na balíčky, ve kterých by našly klasické ponožky nebo svetr. To už je skutečně přežitek. Zkuste jim více naslouchat a zajímat se nenápadně o to, co by jim udělalo radost. Jaké mají sny a přání? Uvidíte, že budete určitě překvapení vaším pátráním. I po dvaceti letech vztahu vás vaše láska dokáže pořádně překvapit.

vánoční balíček

Naše muže bychom mohli rozdělit do čtyř skupin:

1.)Techničtí nadšenci
U takového muže jistě zabodujete, když se zaměříte na novinky v oblasti elektroniky, techniky anebo bytového designu.Jsou to tak trochu hračičkové. Pro mobilního nadšence můžete pořídit barevnou selfie tyč, pro milovníka her tu máme speciální klávesnici, která má rychlou odezvu.

2.)Sportovní a adrenalinoví nadšenci
Snad každý kluk už od malička touží po dobrodružství, tak mu jej dopřejte. Z rozsáhlé nabídky můžete vybírat například tandemový seskok, jízdu ve ferrari, slaňování v jeskyni nebo kurz potápění.

3.)Muži, co o sebe rádi dbají
Tady to můžete zkusit trochu jinak. Připravte dárkový balíček s jeho oblíbenou kosmetikou. Neměl by tu chybět parfém nebo pleťová kosmetika pro každodenní péči.

4.)Gurmáni
Pokud nemáte příliš času, pak můžete oslovit přímo specializované obchodníky, kteří vám rádi připraví speciální balíček, kde nebude chybět dobrý alkohol, luxusní lahůdky a ani pár zábavných předmětů pro osamělé večery, kdy se nedá jít ven. Možná si připlatíte, ale vše objednáte z pohodlí domova a budete mít překvapení k dispozici v pravý čas.

balíček

Konečně se budete moci těšit z radosti vašeho nejbližšího člověka, který jistě ocení vaši vlastní iniciativu. Možná i vás pak bude čekat romantický večer plný kouzelných chvil a překvapení jen ve dvou.

Posted in <a href="https://www.usiscr.cz/zbozi/" rel="category tag">Zboží</a>