Novinky ze světa interiérů pro rok 2019

Moderní styly a trendy v oblasti bydlení můžete využít při velkých rekonstrukcích, ale také během malých úprav v interiéru. Hlavní ale zůstává stále to samé. Ve svém domově se musíte zkrátka cítit dobře. Podívejme se, čím se v letošním roce můžete inspirovat a vytvořit ze svého bytu ještě lepší místo k životu nejen pro vás, ale pro celou vaši rodinu.

žluté doplňky

Technologie vedou

Prvním trendem není nábytek, barvy, ani doplňky. Jsou to moderní technologie. Pokud chcete držet krok s nejmodernějšími prvky domácnosti, tak se spolehněte na inteligentní domácnost. Díky tomu zaručeně vkročíte do budoucnosti, usnadníte si život a vaši přátelé budou koukat, co to máte doma.

Velkou popularitu zažívají aplikace, které sjednotí vše dohromady. Stačí tak jen jediný program, kterým můžete ovládat světla, zabezpečení, vytápění i spotřebiče. I na dálku tak můžete pustit pračku, když si ji předem připravíte. V našich zemích jde o čerstvou novinku, ale sehnat to můžete.

kaktusy u dřezu

Barva roku 2019

Společnost Pantone každým rokem vyhlašuje barvu daného roku. Loni se jí stala Ultra Violet, tedy temný druh fialové. Letos se můžeme těšit na korálovou, konkrétně Living Coral 161546. Tato nádherná barva připomíná jak červánky, tak i mořské korály. Je velmi jemná a uklidňující. Využít ji můžete nejrůznějším způsobem, a to na:

  • tapety,
  • nábytek,
  • bytový textil,
  • malé doplňky (např. polštáře),
  • svítidla.

Tmavá kuchyně a zlato

Bílou barvu již několik let postupně vytěsňují jiné odstíny. V současnosti se do popředí dostává elegance v podobě tmavší odstíny hnědé, šedé i černá. Důležité ovšem je, abyste na to měli dostatek prostoru. Do menších místností je nehodí, protože opticky zmenšují místnosti. Ale ani ve větších nezapomínejte na dostatečné osvětlení .

Zlaté doplňky budou také působit velmi elegantně a originálně, protože se nevidí často. Záleží samozřejmě pouze na vás, jaký styl a barvu si do svého interiéru zvolíte. Hlavně, aby to vyhovovalo.

Posted in Nezařazené