Kvalitní hodinář je poklad

Když jsem již po několikáté měnila baterie v našich hodinách a přemýšlela, čím to může asi tak být, dospěla jsem k názoru, že největším viníkem bude nekvalitní hodinový strojek. V současné době je trh zcela přesycen levnými čínskými výrobky, které často jdou špatně a spotřebují velké množství energie. Při nákupu nových hodin jsem se rozhodla, že budu vybírat opravdu obezřetně. A objevila jsem stránky „HODINÁŘSTVÍ „, firmu z Jičína.
stojací hodiny
Na můj zvědavý email okamžitě odpověděli a nabídli několik opravdu zajímavých možností. Mají zde dokonalý přehled o tom, jaké strojky různé značky používají, velice slušný výběr a také přehled o použitých materiálech všeobecně. Najdete tu cenově dostupné zboží, i luxusní dřevěné, kovové, skleněné hodiny. Klasiku i moderní design. A prodávají zde i hodinky, budíky, stopky, nádherné kukačkové hodiny a dokonce i meteostanice a barometry.
venkovní hodiny
Vše hezky uspořádané, dobře popsané. Na rozdíl od jiných překupnických prodejen poskytnou vyčerpávající informace o prodávaných výrobcích. Také je zde zastoupeno opravdu velké množství hodin od českých i německých výrobců, což samo o sobě poskytuje jisté záruky kvality. Při výběru vskutku nevíte, kam se dříve podívat.
smart hodinky
A nejen to. Nabízí zde i opravy, servis a poradenství. Vše je zde přehledně uspořádáno, doprava rychlá a komunikace neuvěřitelně vstřícná. Mají i samostatné hodinové strojky, jejichž hloubku vám na přání upraví, toto sdělení by se vám mohlo hodit, pokud třeba potomek zhotoví hodiny papírové, a potřebujete je „oživit“. Někteří šikovnější si možná zkusí vyrobit své vlastní hodiny ze dřeva, keramiky či kartonu, a potom vřele doporučuji se spojit právě s touto firmou.
Jejich hodiny, a to jsme koupily „levný“ model s německým strojkem, jdou opravdu přesně, a již velice dlouho, aniž bychom se o ně museli starat.

Posted in Nezařazené