Oblíbený zážitkový tábor s angličtinou

Nabízíme dětem od sedmi do sedmnácti let tematický tábor zaměřený na výuku angličtiny, a to ne ledajaké. U nás se děti učí hrou. Vůbec si nebudou připadat jako ve škole. Nejde vašemu potomkovi školní anglický jazyk, jak byste si představovali anebo je s výukou pozadu a nestíhá spolužákům? Třeba i pro něho bude náš anglický tábor. U nás získá mnoho jazykových zkušeností, protože pracujeme se zážitkovou angličtinou, a hlavně pozná spoustu nových kamarádů. A nuda? Ta na našem jazykovém táboru nemá šanci! Kapacita dětské jazykovky je čtyřicet dětí, takže působíme spíše rodinným dojmem a stejně tak se o vaše dítka postaráme.

anagličtina písmena

Získají nové vědomosti, upozorníme je šetrně na jejich nedostatky, kde by měly přidat, čeho by si měly více všímat a na co dávat důraz. Anglický tábor je vhodný jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé, kteří potřebují konverzovat, a přitom nemají s kým. Program je uzpůsobený tak, aby zaujal všechny děti, které se výuky zúčastní. Své jazykové schopnosti budou rozvíjet formou táborových her a báječných prožitků, že se ani nenadají, že se vlastně učí.

anglický slovník

Tematicky zaměřený tábor vedou kvalifikovaní lektoři anglického jazyka, protože angličtinu učí ve školách. Naši kolegové jsou i rodilí mluvčí a cestovatelé. Děti poznají a proniknou do tajů cizího jazyka díky našim profíkům, jimž je angličtina vlastní. Táborničtí studenti od nich získají skvělé tipy na zlepšení a co je důležité, o zábavu, prožitky a veselou výuku bude postaráno vždy a za každých okolností.

Věnujeme dostatek času anglické konverzaci i procvičování slovíček, ale také dětským aktivitám. Nechceme děti uvrhnout do suchého učení, ale vyplnit jejich čas zábavným učením spojeným s celotáborovou hrou. Hrajeme společně i divadlo. Jazykový tábor přiblíží vašim dětem, proč by se vůbec měly učit angličtinu, a to takovým způsobem, že se k nám budou další roky rády vracet. A nejen kvůli kamarádským vztahům, které tu navážou, ale i díky hrám a zábavným aktivitám.

Posted in <a href="https://www.usiscr.cz/firmy/" rel="category tag">Firmy</a>