Hudba doma jako na koncertu

Krásná atmosféra, plná hudba a smyslné tóny. To vše nemusí být jenom na koncertech, ale klidně i u vás doma a to právě díky feedback pedals epoch https://feedbackpedals.com/product/catalinbread-belle-epoch/. Pedálových efektů v dnešní době najdeme hromadu. Malé krabičky skýtající obrovskou sílu. Na výběr jsou tři kategorie a to Noise, Space a Waves. Mezi Noise pedály se dají řadit pedály s efekty boost, distortion, fuzz, overdrive, preamp a utility, mezi kterými jsou světové značky jako třeba Daredevil Pedals, Catalinbread, Fulltone, spaceman Effects, Dr. Scientist a mnoho dalších.

Basová kytara

Druhou kategorií jsou Space pedály, které nabízí efekty delay, reverb a tape echo. Mezi výrobci nesmí chybět Black Cat Pedals, Dr. Scientist, Earthquaker Devices, Caroline Guitar Company a ostatní. Nakonec kategorie Waves obsahuje efekty chorus, phaser, flang, filter, wah, multi-modulation, tremolo a vibrato. Bezpochyby v této kategorii nalezneme více méně všechny předchozí značky, tj. Black Cat Pedals, Dr. Scientist, Earthquaker Devices, Spaceman Effects a Death By Audio.

Elektrická kytara

Mezi Space pedály, konkrétně Tape Echo lze nalézt feedback pedal značky Catalinbread a to Belle Epoch. Jedná se o zvukový efekt, který byť je inspirován páskovým delay (Maestro Echoplex EP), neobsahuje pásek. Tím pádem je mnohem lehčí údržba, protože odpadá údržbová péče o pásky a dokonce i o hlavy. Maximální časové zpoždění činí 800 ms, vstup i výstup jsou stejné a to 1/4″. Nakonec je možnost dozvuku efektu a to i po vypnutí díky true by-pass. Lze jej klidně vypnout a přepnout tak na buffer. Důležité je pořídit si k pedálu také adaptér (9 – 18 V DC), jelikož není součástí balení. Z výběru hodně podobných produktů jsou k dispozici například pedály značky Dr. Scientist Atmosphere (tj. univerzální reverb s LED obrazovkou a 16 presety), Daredevil Pedals Bootleg Dirty Delay (obdoba klasiky lo-fi delay pedálu s knoflíkem Dirt a jasným dozvukem).

Posted in <a href="https://www.usiscr.cz/zbozi/" rel="category tag">Zboží</a>