Dovolená v Toskánsku Vám dodá energii

Toskánské vinice Vás okouzlí
Pokud se rozhodnete vyrazit na dovolenou do Toskánska, určitě nevynechejte návštěvu venkova. Ten nabízí pohled na velké množství vinic, která Vám navodí atmosféru dávných dob. Můžete si zde zamluvit apartmán, ve kterém si budete připadat jako u babičky na prázdninách. Vybavení pokojů ve stylu Provence Vám naprosto učaruje. Až si ráno sednete na vyhřátou terasu a dáte si k snídaní jednu z místních delikates např. jablečný crumble, nic Vám už ke štěstí nebudete chybět. Při procházkách si navíc můžete užívat záhony levandulí nebo podívanou na místní statky.
florencie toskánsko
Zavítejte do Florencie
Město, které byste při návštěvě Toskánska určitě neměli vynechat je Florencie. Toto město má bohatou historickou minulost, a tak zde najdete spoustu zajímavých míst. Jedním z nich je určitě muzeum Uffizi, ve kterém se nachází největší sbírka obrazů florentského malířství. Také most Ponte Vecchio, který nezdolali ani německé armády během druhé světové války, stojí za pořádnou prohlídku. V neposlední řadě nezapomeňte na návštěvu náměstí, kde se nachází fontána Pizza della Signoria, gotická katedrála, zvonice a křestní kostel. Můžete se zde zastavit na vyhlášenou kávu do jedné místní kavárny a užívat si historické krásy města.
dům v hroznové farmě
Pro cyklisty ideální dovolená
Pokud jste vášnivý cyklisté a nejraději pozorujete krásu krajin ze sedla svého kola, je pro Vás dovolená v Toskánsku ideální volba. Je zde na výběr velké množství cyklostezek především kolem řeky Arno. Také můžete vyrazit na stezky, které vedou mezi vinicemi. Místní, jsou velice přátelští a určitě Vám nabídnou jako ochutnávku jejich místní vína, která jsou naprosto výborná.
veřejné schodiště
V Toskánsku si užijete i krásy moře
Maremma je nádherné italské pobřeží, které Vás naprosto okouzlí svou krásou a přirozeností. Žádné velké turistické komplexy ani plno lehátek se slunečníky, dokonce i návštěvníků je tu oproti jiným plážím velmi málo. Předtím než se však do této oblasti vydáte, zjistěte si dostatek informací. Přístup je nutné předem zařídit.

 

Posted in <a href="https://www.usiscr.cz/firmy/" rel="category tag">Firmy</a>