Pera, tužky, pastelky pro radost

Psacích potřeb není nikdy dost. O to zajímavější je, že i na perech, tužkách a pastelkách můžete mít své logo a tudíž svou reklamu. Jste malý rozjíždějící se obchůdek nebo majitelem velké firmy a rád byste se zviditelnil? Vyberte, objednejte a my se postaráme o zbytek. Můžete rozdat svým zákazníkům, klientům i zaměstnancům reklamní tužky s vašim logem. A vlastně nejen těm. V nabídce najdete jak pera, tužky tak i pastelky nebo různé sady. Pokud se chystáte za svými obchodními partnery, rozhodně neprohloupíte sadou hliníkového kuličkového pera a mechanické tužky. Cena je příznivá a vzhled této sady je jednoduchý. Eleganci získá jen díky vašemu logu.

sada per k potisku

Jste-li kutilská firma a pracujete rukama, neprohloupíte, když si vyberete tesařské tužky. Udělají reklamu a zároveň budou mít 100% využití. Dále můžeme nabídnou obyčejné tužky s gumou i bez ní a v různých barvách. V nabídce máme samozřejmě i gumy s motivem nebo aktuální tématikou. Roztomilé a opět na 100 % využité. Pokud jste praktický člověk, zaujmou vás pastelky. V nabídce máme sadu po šesti nebo dvanácti základních barvách. Říkáte si, proč zrovna pastelky s vašim logem? Školky, ale i základní školy, střední školy, často shánějí sponzory pro své aktivity. Školy v přírodě, karnevaly, maturitní plesy, srazy po deseti letech…. A samozřejmě i jiné organizace jsou rády za případné darované balíčky do tombol. Barevné pastelky potěší malé i velké. A to se vyplatí.

barevné pastelky k potisku

Popřípadě můžeme nabídnou i speciální školní sadu. Obsahuje vše, co správný školák potřebuje. Pravítko, gumu, ořezávátko a dvě grafitové tužky. To vše v jednoduchém kartonovém pouzdře. Ekologické, jednoduché a stylové. Jste-li kreativec, můžeme vám nabídnout i možnost obdarovat vaši rodinu. Jenom si představte, že na vaší svatbě budete mít tužky a pastelky s vašim monogramem a datem, kdy jste si řekli své „ano“. Krásná vzpomínka, která potěší nejen vaši babičku a dědečka. Je to velmi jednoduché. Vyberte si, objednejte a rozdávejte. Klientům, zákazníkům, obchodním partnerům, vašemu personálu nebo udělejte radost dětem ve školce, někomu na plese nebo přímo vaší rodině a kamarádům.

Posted in <a href="https://www.usiscr.cz/zbozi/" rel="category tag">Zboží</a>