Závislost na počítačových hrách?

Já když se občas nudím, také si ráda zahraji nějakou počítačovou hru, která mě aspoň na chvíli zabaví. Upřímně ale obdivuji lidi, kteří u toho vydrží celé dny, protože mě hned po pár minutách bolí záda a nevím, jak u toho mám sedět. Každopádně mi přijde, že hodně mladých lidí se na počítačových hrách stávají závislými a svůj volný čas už si jinak než hraním představit nedokážou. Nejhorší na tom ovšem je, že se to týká už i hodně mladých dětí, kteří sotva dokáží počítat a číst. No, ale abychom tu pořád nemluvili jenom negativně, věřím, že hraní má i spoustu výhod a jedním z nich je třeba zlepšení angličtiny, kterou v dnešní době využijete opravdu hodně a je dobré jí ovládat. Na závěr bych vám chtěla pár her, které mě baví, doporučit a doufám, že budou bavit i vás!

herní sluchátka

Euro Truck Simulator 2. Hra, kterou si myslím, že budete znát a pokud ne, tak vás s ní teď seznámím. Je to simulátor, který vám umožňuje řídit svojí vlastní firmu a řídit kamion. Vyberete si zakázku, kterou za určitou částku doručíte do jiného města, čímž se vám pak zvyšuje level. Můžete si založit i vlastní firmu, najmout vlastní zaměstnance, vydělávat a být úspěšnou firmou. Miluji tuhle hru, dřív jsem u ní trávila hodně času, ale teď už se to snažím omezit.
červený joystick

The Sims. Dříve hodně populární hra, teď mi přijde, že už se o ní moc nemluví a ani se moc nehraje. Každopádně i tak vám jí sem musím zařadit, protože je to hrozná srdcovka a kdo jí nikdy nehrál, nepochopí. Spočívá vlastně v tom, že si pořídíte vlastní dům a založíte si vlastní rodinu, o kterou se pak staráte. Je opravdu hodně realistická a zabaví na hodně dlouhou dobu, takže si dávejte pozor, ať nejste závislí.

Need For Speed. Závodní hra, kde plníte šílené mise s vykrádačkami, fantastické automobilové souboje nebo jednotlivé akční momenty. No zkrátka je to hra dělaná pro milovníky automobilových her.


Posted in <a href="https://www.usiscr.cz/pc/" rel="category tag">PC</a>