Kvalitní a bezbolestný zubař


Každý z nás by chtěl mít zubaře, který dobře odvádí svojí práci a je bezbolestný při zákrocích. Takových zubařů není v České republice mnoho a ještě hůř se tito zubaři shánějí. Díky tomu, že všichni soukromí zubaři mají už své pacienty, tak nové nepřijímají. Ovšem pokud se Vám udělá kaz, nebo Vás nedej bože začnou bolet zuby, tak na koho se máte obrátit? Odpověď je jednoduchá, otevřela se nová klinika na Praze 10, kde přijímají nové pacienty a to bez rozdílu věku.

fazety

Tato klinika provádí všechny práce spojené se zuby. Jejich zubaři mají dlouholetou praxi a svojí práci dělají svědomitě a bezbolestně. Také je zde příjemný personál a krásné pro středí, kde se člověk necítí špatně. K této klinice se dělají veškeré zákroky a to od preventivních prohlídek, rentgeny, dentální hygiena, zubní fazety Praha clinicplus.cz, bělení zubů, nebo plomby. Všechny tyto zákroky se dělají na jednom místě a nemusíte tak nikam přejíždět. Bezproblémově se sem dostanete autobusem, tramvají i automobilem. Automobil můžete zaparkovat u obchodního centra, odkud to budete mít pár minut ke klinice. Navíc si po zákroku můžete zajít nakoupit a trošku odlehčit atmosféru a zlepšit náladu.

Klinika také spolupracuje s pojišťovnami a to ne jenom s jednou. Hlavními partnery jsou všechny pojišťovny státu a také soukromé pojišťovny jako je VZP, Maxima a další. Svojí registraci na kliniku si můžete nově udělat online a nemusíte cestovat až přímo na pobočku. Také si můžete rovnou domluvit volný termín a to buď online, nebo si můžete na kliniku zavolat. Pokud Vám nebude vyhovovat Praha, tak můžete navštívit ostatní jejich kliniky. Ty se nacházejí v Roudnici na Labem, Mělníku a také v Horní Počaply.

fazety

Pokud nemáte zubaře, tak jedině tuto kliniku. Jejich kvality a také zkušení zubaři hovoří za vše. Proto neváhejte a registrujte se co nejdříve, dokud nabírají.

Posted in <a href="https://www.usiscr.cz/firmy/" rel="category tag">Firmy</a>