Volíte svobodu a nezávislost? Vyberte si americkou hypotéku!

Také sníte o takové půjčce, která vás nebude zbytečně omezovat, ba naopak vám umožní splnit si své sny? Takových úvěrů na finančním trhu příliš mnoho není, nicméně jeden skvělý podle vašich představ se zde přece jenom najde. Řeč není přirozeně o ničem jiném, než o americké hypotéce. A pokud hledáte takovou, která vám poskytne opravdu maximum volnosti a svobody a nebude vás zatěžovat zbytečnými podmínkami a povinnostmi, pak se poohlédněte po nebankovní americké hypotéce. Ušetříte tím svůj čas a usnadníte si hledání. Americká hypotéka v bankovní podobě je sice také bezúčelová, nicméně zatíží vás úplně stejnými povinnostmi, jako všechny ostatní bankovní půjčky.

drobné mince

Jak již bylo řečeno, tak každá americká hypotéka je bezúčelová. To je ten zásadní rozdíl, čím se odlišuje od všech ostatních půjček. V tomto případě totiž nemusíte své plány přizpůsobovat úvěru, ba naopak, americký úvěr se přizpůsobí vašim plánům. A to tou nejjednodušší možnou cestou – nikomu nemusíte sdělovat, na co své peníze hodláte využít, ani to následně nemusíte nijak dokládat. Zapomeňte tedy na detailní vyúčtování, na sběr dokladů a faktur, nic takového zde nebude potřeba.

prasátkko

Nicméně druhou typickou vlastností americké hypotéky je to, že se za ni musíte zaručit nemovitostí. Můžete si vybrat nemovitost libovolného druhu – byt či dům, pozemek anebo nebytové prostory, prostě libovolnou nemovitost, která má na trhu svou hodnotu. Právě o tu tady jde především – čím hodnotnější nemovitost jako záruku zvolíte, tím více peněz můžete získat. Ovšem pokud máte zájem o poměrně nízkou částku, třeba v hodnotě několik desítek tisíc korun, pak můžete ručit třeba i jen garáží anebo zahradní chatou.
Důležité je také to, že americká hypotéka v nebankovní podobě vám nabízí tradiční bonusy platné u nebankovních společností – můžete si ji sjednat i se záznamem v registru či s nižším příjmem.

Posted in <a href="https://www.usiscr.cz/penize/" rel="category tag">Peníze</a>