Představujeme vám flipové pouzdro na mobil Samsung z eko-kůže

Potěší vás svým vzhledem

Vybrali jste si flipové pouzdro na mobil Samsung? Dobrá volba. Je velmi praktické a šikovné a zároveň se za něj výrobci nemusí stydět, co se týče vzhledu. Možná budete překvapeni, kolik různých barevných variant se na trhu vyskytuje, a spolu s nimi i zajímavých motivů, pokud zrovna nevybíráte pouzdro čistě hladké a jednoduché, bez potisku.

mobil Samsung

Příjemně se s ním pracuje

Flipová pouzdra se dobře drží v ruce z několika důvodů: Mají oblé hrany a drsnější, neklouzavý povrch, který je velmi příjemný na dotek pokožkou dlaně i hřbetu ruky. Zároveň se vám na něj ruka nepřilepí, což by mohlo vést k pádu přístroje na zem, toto by se mohlo stát, kdyby bylo pouzdro na mobil Samsung zhotoveno např. z PVC nebo z polyetylenu. Proto výrobci dávají přednost jinému druhu plastické hmoty – polyuretanu.

mobil a tablet

Eko-kůže – minimální přilnavost a vynikající prodyšnost je typickou vlastností polyuretanu, který je zhotoven v podobě eko-kůže, a ta se osvědčila právě při výrobě flipových pouzder na mobilní telefony. Eko-kůže se stala v poslední době velmi častým materiálem pro výrobu nábytku (sedacích souprav) a také obuvi. Nahrazuje tu klasickou zvířecí kůži, což umožňuje chovat se více eticky k těmto živým tvorům a zároveň výrazně omezit jejich chov, nešetrné zacházení a předčasnou smrt na jatkách.

Prodyšnost eko-kůže – poměrně nenápadná vlastnost, která však není typická pro všechny druhy plastických hmot. Kdybyste totiž vyráběli pouzdra na mobily z polystyrenu, polypropylenu nebo polyetylenu, či zmiňovaného PVC, neprodyšnost těchto materiálů by mohla být příčinou srážení vodní páry a vytváření kapek uvnitř obalu a jejich pronikání pod dotykový displej na citlivou elektroniku uvnitř mobilu. Prodyšnost eko-kůže má velký význam i u zmiňovaných sedacích souprav či sedacích vaků, které se vám „nepřilepí na zadek“ tak, jak je tomu u PVC, a totéž platí i pro dámské letní střevíce, kde je prodyšnost stélky přímo klíčová.

Posted in <a href="https://www.usiscr.cz/category/zbozi/" rel="category tag">Zboží</a>